У Хмельницькому стартує благодійна акція «Серце до серця»
На зібрані кошти закуповують медичне обладнання та безкоштовно передають у користування в дитячі обласні лікарні України.У Хмельницькому стартує благодійна акція «Серце до серця»
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже десять років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.
Цього року благодійний фонд «Серце до серця» з 4 до 24 квітня організовує ХІ Всеукраїнську благодійну акцію з метою придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень в обласні лікарні України. Також збір коштів на обладнання для дітей в реанімаційні відділення Хмельницької обласної і міської дитячої лікарень.
Організатори звертаються до волонтерів та усіх небайдужих хмельничан з проханням долучитися до акції, аби допомогти маленьким мешканцям Хмельниччини отримати дороговартісне медичне обладнання, яке полегшить їх життя.
Контактні телефони координаторів: 063 647-76-45, 067-383-55-27.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього