У Хмельницькому страждають без Макдональдсу і збирають підписи за його відкриттяВже майже 15 років продовжується історія з відсутністю у Хмельницькому закладу мережі Макдольдс. Ще у 2002 році один з хмельницьких підприємців звертався безспосередньо до центрального офісу компанії Макдональдс з пропозицією відкрити у місті заклад мережі співпрацюючи по системі франчайзінгу. Але отримав відмову – адже в Україні все закладі мережі відкриваються напряму кампанією Макдональдс-Україна. Але самостійно знайти приміщення чи землю для будівництва по прийнятній ціні компанія не змогла і Хмельницький залишився одним з 4 обласних центрів де Макдональдс не представлений. Подільські фанати Макдональдсу вирішіли виміагати відкриття ресторану у міської влади. З відповідною петицією вже звернулися до місцевої влади.У Хмельницькому страждають без Макдональдсу і збирають підписи за його відкриттяВже майже 15 років продовжується історія з відсутністю у Хмельницькому закладу мережі Макдольдс. Ще у 2002 році один з хмельницьких підприємців звертався безспосередньо до центрального офісу компанії Макдональдс з пропозицією відкрити у місті заклад мережі співпрацюючи по системі франчайзінгу. Але отримав відмову – адже в Україні все закладі мережі відкриваються напряму кампанією Макдональдс-Україна. Але самостійно знайти приміщення чи землю для будівництва по прийнятній ціні компанія не змогла і Хмельницький залишився одним з 4 обласних центрів де Макдональдс не представлений. Подільські фанати Макдональдсу вирішіли виміагати відкриття ресторану у міської влади. З відповідною петицією вже звернулися до місцевої влади.
У Хмельницькому страждають без Макдональдсу і збирають підписи за його відкриття
\”Цей заклад харчування був би цікавий і для жителів і для гостей міста. Такі заклади громадського харчування добре дбають та облагороджують територію на якій знаходяться, – йдеться у зверненні. – Друзі котрі приїзджають в гості, дуже здивовані що в такому великому місті немає хоча б одного такого закладу. Так як в у сусідній області є таких аж два. Незручність також для туристів, які подорожують до Кам’янець-Подільського через Хмельницький. Є незручним те що не має закладів громадського харчування, які працювали б цілодобово де б в ночі можна було попити кави\”. До кінця збору підписів залишилося 86 днів – під ним вже підписалося 30 осіб із 500 необхідних. Підтримати любителів фаст-фуду ви можете за адресою сайту місцевих петицій Хмельницького Та незалежно від результату збору підписів закусочна мережі Макдональдс може з\’явитися ліше після того, як компанія знайде приміщення, що задовольнить її по всім параметрам.
ПОДІЛЬСЬКА.інфо нагадує, що на сайті петицій також можна підтримати вимоги до мера відкрити у місті зоопарк і зменшити вартість послуг ЖКГ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього