У Хмельницькому студенти виховують екологічно відповідальних школярів
Студенти Хмельницького взялися за виховання більш відповідального ставлення до навколишнього середовища у підростаючого покоління.У Хмельницькому студенти виховують екологічно відповідальних школярів
Студенти Хмельницького взялися за виховання більш відповідального ставлення до навколишнього середовища у підростаючого покоління. За весняні місяці, команда міжнародної молодіжної організації Enactus Хмельницького університету управління і права провела пізнавальні уроки для більше ніж 1000 учнів та студентів міста.
Розуміючи, як важко донести до дітей важливість захисту навколишнього середовища, закріпити у їх свідомості розуміння власної відповідальності за майбутнє планети, організатори проекту «Операція озеленення» проявили неабияку креативність. Спільними зусиллями вони розробили настільну гру «Alias ecology» з простими правилами і цікавими завданнями.
Традиційно, у грі виграє команда, яка найшвидше дійде до вказаної точки, а рухатися їй допомагає виконання завдань з карток. Команди з 3-5 осіб за допомогою міміки та емоціонального забарвлення з ентузіазмом пояснювали один одному екологічні та природознавчі терміни. Окрім поглиблення знань з правознавства, екології і економіки, гра також спрямована на розвиток комунікативних здібностей та згуртованості колективу.
У Хмельницькому студенти виховують екологічно відповідальних школярів
Загалом до гри вдалося залучити 25 класів з 18 шкіл та 2 факультети ВНЗ Хмельницького. За словами активістів, їх здивувало наскільки важко дітям дається сприйняття теоретичного матеріалу, який передував кожній грі, і як легко вони включаються у гру, навіть із такою серйозною тематикою. «Нам і в подальшому хотілося б створювати такі проекти, які надають можливість саморозвитку, самореалізації, передачі знань та досвіду молодшому поколінню. Вони мають бути спрямовані насамперед на покращення благоустрою міста, що підвищить рівень життя населення», – розповідає капітан команди Enactus ХУУП Анастасія Закшевська.
Окрім виховної частини, екологічний план простягався і на альма-матер студентів. У зоні другого корпусу університету вони оформили газонною травою та квітами дві клумби загальною площею близько 144 м2.
У Хмельницькому студенти виховують екологічно відповідальних школярів
Міжнародна молодіжна організація Enactus об’єднує ініціативних студентів з понад 1700 університетів світу. Під її егідою команди розробляють екологічні, соціальні та економічні проекти, які щорічно представляють перед журі із представників міжнародних та національних корпорацій. Завдяки цьому, амбітні плани талановитої молоді знаходять підтримку та фінансування у представників бізнес-індустрії і реалізуються на користь України та суспільства.
Компанія «Mars Україна», яку не залишило байдужою креативне бачення учнів ХУУП, віддала організаторам один із шести грантів, виділених керівництвом цього року для студентських проектів Enactus. «Ми сподіваємося, що підтримка екологічних проектів у Хмельницькому стане для нашої компанії гарною традицією. Ми впевнені, що спільними зусиллями можна покращити стан навколишнього середовища як регіону, так і країни в цілому», – розповідає Руслан Скиба, директор з корпоративних зв’язків компанії.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення