У Хмельницькому створили Центр допомоги демобілізованим учасникам АТО
Як повідомив під час прес-конференції голова облдержадміністрації Михайло Загородний, відповідне розпорядження вже підписано. «У Центрі допомоги демобілізованим учасникам АТО Хмельниччини працюватиме 12 осіб. Це люди, які були у зоні бойових дій, волонтери, які вже мають досвід допомоги бійцям», – сказав він.У Хмельницькому створили Центр допомоги демобілізованим учасникам АТО
Як повідомив під час прес-конференції голова облдержадміністрації Михайло Загородний, відповідне розпорядження вже підписано. «У Центрі допомоги демобілізованим учасникам АТО Хмельниччини працюватиме 12 осіб. Це люди, які були у зоні бойових дій, волонтери, які вже мають досвід допомоги бійцям», – сказав він.

За словами Михайла Васильовича, Центр створили для того, аби скоординувати діяльність волонтерів і влади, щоб вирішувати проблеми демобілізованих воїнів спільно і системно.

«Це узагальнення всього досвіду, що волонтери встигли набути за час своєї роботи. Таким чином ми сподіваємось зробити ще один крок до якісної допомоги, що буде спрямована на результат… В координації з керівниками госпіталів, соціальних служб, інших людей, які зобов’язані допомагати учасникам АТО, ця робота буде більш ефективною. Завданням Центру буде зняти соціальну напругу, щоб люди, які повернулися із зони бойових дій, чітко розуміли, що про них не забули», – сказав Михайло Загородний.

Очільник області зазначив, що Центр допомагатиме бійцям вирішувати юридичні, психологічні проблеми, загалом, працюватиме за принципом «єдиного вікна». Сюди також можуть звертатися сім’ї загиблих.

Крім того, Михайло Васильович зазначив, що волонтери, які працюватимуть у Центрі будуть самі виходити на зв\’язок із бійцями АТО аби поінформувати їх про те, яку допомогу чи послугу вони можуть отримати.

За словами керівника області, очолив організацію підприємець-волонтер Олександр Білик.

Центр розташовується за адресою: місто Хмельницький, вулиця Свободи, 70. Телефон колл-центру: 0-800-50-88-99.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього