У Хмельницькому «Свобода» вимагає відставки уряду Яценюка
Із прапорами та гаслами «Геть кришувальника мафії» люди закликають Верховну Раду невідкладно ухвалити рішення про відставку уряду Арсенія Яценюка та притягнути до кримінальної відповідальності урядовців, причетних до корупційних зловживань.У Хмельницькому «Свобода» вимагає відставки уряду Яценюка
Із прапорами та гаслами «Геть кришувальника мафії» люди закликають Верховну Раду невідкладно ухвалити рішення про відставку уряду Арсенія Яценюка та притягнути до кримінальної відповідальності урядовців, причетних до корупційних зловживань.
Сьогодні під стінами Хмельницької обласної державної адміністрації зібралося понад сотню представників політичної партії ВО «Свобода» та звичайних хмельничан. Із прапорами та гаслами «Геть кришувальника мафії» люди закликають Верховну Раду невідкладно ухвалити рішення про відставку уряду Арсенія Яценюка та притягнути до кримінальної відповідальності урядовців, причетних до корупційних зловживань. Серед мітингарів є і майданівці, і атовці.
«Нам не подобається те, що зараз відбувається в державі. І ми хочемо це все змінити. Ще один майдан робити не будемо. Потрібно зробити все спокійніше, по-європейськи. Тому що досить Україні майданів», – каже представник Летичівського ВО «Свобода», майданівець і атовець Сергій Прокоф’єв.
Тож, ініціативна група розробила резолюцію мітингу, де зазначила провальні результати дворічної діяльності уряду. Серед основних тез: масове зубожіння українського народу, скорочення бюджетного фінансування, продовження урядом Яценюка корупційних оборудок з часів режиму Януковича, прощальність люстаційної реформи.
І з цією резолюцією пішли до першого заступника облдержадміністрації Василя Процюка. Саме його попросили донести звернення до вищої влади. У відповідь отримали: «Я що, поштар? Я не буду працювати під тиском». Коли «свободівці» почали пояснювати у чому звинувачують уряд, Василь Васильович заявив: «Що ви з мене хочете? Я Процюк, а не Яценюк».
Вочевидь, чиновник сприйняв слова мітингарів на власну адресу. Після кількох хвилин перепалок, резолюцію у приймальні заступника все ж зареєстрували і пообіцяли передати у Верховну Раду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього