У Хмельницькому третина імпорту – з Росії
Мер міста Олександр Симчишин заявив, що вимагатиме від реалізаторів маркування продукції країни-окупанта.У Хмельницькому третина імпорту – з Росії
Хмельницький міський голова Олександр Симчишин заявив, що вимагатиме від реалізаторів російських товарів маркувати продукцію, що становить третину імпорту в місті, повідомляє УНН.
За словами міського голови, ще в жовтні 2014 року, перебуваючи на посаді тимчасово виконуючого обов’язки голови ОДА, він підписав відповідне розпорядження. Міська влада Хмельницького ще тоді підтримала пропозицію щодо необхідності маркування всієї продукції російського виробництва, яка реалізується у торговельній мережі області.
\”Сьогодні ми, на жаль, маємо факт: третина імпорту в місті – це продукція з Росії. Незважаючи на агресію з боку Росії і бойові дії на сході нашої країни, деякі горе-бізнесмени продовжують підтримувати агресора. Навіть нові банки російські намагаються відкривати у Хмельницькому. Ми того не допустимо. Зробимо все, на що маємо повноваження\”, – зазначив Олександр Симчишин.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього