У Хмельницькому триває акція проти куріння
Всесвітній день без тютюну — встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров\’я, відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції.У Хмельницькому триває акція проти куріння
Всесвітній день без тютюну — встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров\’я, відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції.

Причиною появи боротьби з тютюнопалінням є передчасна смертність та хвороби в усьому світі, яким людство здатне запобігти.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в світі від причин, пов’язаних з курінням, щорічно передчасно вмирають більше, ніж від дорожньо-транспортних пригод, вживання наркотиків, або від СНІД.

Кинути палити нелегко. Відомо, що нікотин викликає сильну залежність, і всі ми знаємо людей, які спробували кинути, але всього лише через кілька місяців знову почали курити. Це є проблемою для всіх нас, і ми повинні нею займатися, тому що знаємо, що збільшення числа тих, хто кинув палити є ключовим елементом зниження прогнозованого тягаря викликаних тютюном смертей протягом найближчого двадцятиріччя.

З метою профілактики тютюнопаління працівники Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели вуличну акцію «Ми – проти куріння! Ми – здорове покоління!». Під час акції роздали хмельничанам та гостям міста близько 1000 листівок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього