У Хмельницькому триває підготовка до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича ШевченкаДля організації гідного відзначення ювілейної дати і популяризації спадщини Великого Кобзаря в нашому місті ухвалено рішення Хмельницького виконавчогокомітету № 864 від 12.12.2013 року «Про створення організаційного комітету та затвердження заходів з підготовки та відзначення в місті 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка».Для організації гідного відзначення ювілейної дати і популяризації спадщини Великого Кобзаря в нашому місті ухвалено рішення Хмельницького виконавчогокомітету № 864 від 12.12.2013 року «Про створення організаційного комітету та затвердження заходів з підготовки та відзначення в місті 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка». Документом створений організаційний комітет з підготовки та відзначення в місті 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та затверджений план заходів для підготовки та відзначення в місті ювілею Кобзаря.

Робоче засідання організаційного комітету відбулося днями під головуванням керуючої справами Людмили Черевченко у малій залі міськвиконкому. «Щороку в березні усе свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка – Тараса Григоровича Шевченка. Цього року відзначаємо 200-річний ювілей великого поета і мислителя. 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка, тому до організації і проведення цьогорічних святкових заходів маємо підійти особливо ретельно і відповідально» – зауважила, відкриваючи засідання, Людмила Черевченко.

Ювілейні заходи у Хмельницькому розпочалися ще у минулому році і успішно відбуваються. Під час засідання члени оргкомітету прискіпливо проаналізували ті, що проводитимуться відповідно до плану цього року, обговорили особливості кожного з них, взяли до уваги цікаві ідеї і пропозиції для урізноманітнення запланованих заходів з урахуванням культурних уподобань і запитів різних категорій хмельничан.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього