У Хмельницькому триває відкритий чемпіонат області з тенісу
Змагання під назвою «Подільська надія» традиційно відбуваються влітку на кортах дитячо-юнацької спортивної школи № 3.У Хмельницькому триває відкритий чемпіонат області з тенісу
Змагання під назвою «Подільська надія» традиційно відбуваються влітку на кортах дитячо-юнацької спортивної школи № 3.

Цього року, участь у чемпіонаті беруть близько сотні тенісистів із нашої, а також з Вінницької, Волинської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей.

До складу команди Хмельницької області входять рейтинговані тенісисти. Багато з них вже мають досвід виступів на міжнародних кортах.

«Вони беруть участь не лише у всеукраїнських турнірах, а й у європейських, – розповідає головний суддя змагань Тетяна Болбова. – Хмельничанка Луїза Дадвані посіла друге місце на європейських змаганнях у парному розряді. На рахунку Аніти Сагдієвої є срібло й в одиночці, й у парі з чемпіонату Європи. Для нас це велике досягнення».

У Хмельницькому триває відкритий чемпіонат області з тенісу

Багато спортсменів приїхали з Чернівців. Дванадцятирічний Вадим участь у змаганнях в Хмельницькому бере вже вшосте. Зазвичай, вони завершуються на його користь. Тенісист каже, головне впевнено почувати себе на корті, і тоді перемога гарантована.

«Коли виходиш на гру – головне не боятися суперника, – пояснює Вадим. – Яким би він не був, старшим чи вищим. Важливо вірити у власні сили і просто грати свою гру».

Змагання з тенісу в обласному центрі триватимуть до 11 червня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього