У Хмельницькому триває виставка "Мої квадратні метри"
У ній взяли участь кілька десятків забудовників, які мали змогу і себе показати, і на конкурентів подивитися.У Хмельницькому триває виставка "Мої квадратні метри"
Ні – будівельним скандалам та незрозумілим правилам гри! Так – якісному та законному будівництву в обласному центрі ! У Хмельницькому стартувала спеціалізована виставка-конференція «Мої квадратні метри». У ній взяли участь кілька десятків забудовників, які мали змогу і себе показати, і на конкурентів подивитися. А ще посадовці, відповідальні за архітектурне обличчя Хмельницького, та пересічні містяни. Організатором же заходу стала медіа-корпорація «Є». «На часі три найважливіші теми: генеральний план міста, запровадження ОСББ замість ЖЕКів та створення образу міста», – розповіла редактор сайту «Є» Алла Собко.

Нині Хмельницький – один з флагманів України за обсягами будівництва. Лише минулоріч в обласному центрі звели 57 житлових будинків. Утім, не секрет, що нині забудовники далеко не завжди дотримуються норм. Зокрема, біля будинків часто нема ані зелених насаджень, ані місць для паркування. Втім вже з цього року, обіцяють посадовці, будівельна сваволя має скінчитися.
«Урядом прийнято рішення про утворення при органах місцевого самоврядування інспекцій архібудконтролю, котрі будуть слідкувати за дотриманням забудовниками всіх необхідних законодавчих норм», – запевняє заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук.

На конференції також обговорювали генеральний план Хмельницького. Попередній, котрий затвердили 2008-го, реалізовувати у сучасних умовах уже неможливо. Тож вже до кінця 2016 року до генплану збираються вносити зміни. Обіцяють навести лад із земельними ділянками Міноборони та великих підприємств, які не використовуються.

У другий же день конференції (тобто, сьогодні, до 14.00) говоритимуть про образ міста та стріт-арт як засіб створення цього образу. Бо на часі популяризація Хмельницького і в Україні, і загалом у світі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього