У Хмельницькому в аморальної матері забрали двох дітей
Працівниками служби у справах дітей розглядається питання щодо позбавлення 37-річної жінки батьківських прав.У Хмельницькому в аморальної матері забрали двох дітей
У 37-річної хмельничанки, яка веде аморальний спосіб життя, працівники ювенальної превенції спільно з працівниками служби у справах дітей Хмельницької міської ради вилучили двох маленьких дітей – дівчинці 2 роки і 3 місяці, а хлопчику – 1 рік та 1 місяць.
Жінка проживає з 53-річним співмешканцем, який є біологічним батьком обох малюків. Помешкання пари було у жахливому стані – розкидані речі, бруд та порожні пляшки, за дітьми ніхто не доглядав. У поліцію про цей випадок повідомили свідомі громадяни.

У Хмельницькому в аморальної матері забрали двох дітей

Зараз діти перебувають у Хмельницькій міській лікарні, медики проводять їх огляд аби перевірити чи вони здорові. Матеріали по даному випадку занесено до єдиного обліку, проводиться перевірка. Матір дітей понесе адміністративну відповідальність, окрім цього працівниками служби у справах дітей розглядається питання щодо позбавлення 37-річної жінки батьківських прав.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав начальник Хмельницького відділу поліції Володимир Калашнік та закликав звертати увагу на таких сусідів та повідомляти у поліцію про подібні випадки навіть анонімно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього