Співробітниками відділу внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби у Хмельницькій області викрито нелегальний канал обігу фальсифікованих горілчаних і тютюнових виробів
У Хмельницькому в гаражі ділки влаштували підпільний акцизний складСпівробітниками відділу внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби у Хмельницькій області викрито нелегальний канал обігу фальсифікованих горілчаних і тютюнових виробів. Вартість вилученої тіньової продукції оцінюється у 400 тисяч гривень.
У Хмельницькому в гаражі ділки влаштували підпільний акцизний склад
За результатами проведених оглядів двох транспортних засобів, а також приміщення, розташованого на території гаражного масиву, було виявлено близько двадцяти тисяч пачок цигарок та понад 900 пляшок алкоголю вітчизняного та іноземного виробництва з явними ознаками підробки та фальсифікату.

Cлідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного транспортування та зберігання з метою збуту на території гаражного масиву у місті Хмельницькому незаконно виготовлених тютюнових та горілчаних виробів.

Зазначимо, що у нинішньому році в результаті активної протидії незаконному обігу товарів підакцизної групи, які здійснюють співробітники слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби Хмельницької області з тіньового ринку обігу вилучено різного роду алкогольного фальсифікату та тютюнового контрафакту більш як на 6 мільйонів гривень. Припинено також діяльність п’яти підпільних цехів по виробництву фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції, що усуває небезпеку для життя і здоров’я людей та збитки для бюджету країни.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому продовжать прикрашати стіни будинків муралами

У Хмельницькому продовжать реалізацію програми «Мальоване місто». Хоча