У Хмельницькому в ході акції «Листи до Святого Миколая» ощасливили близько 1000 дітей
Час настав! Підводимо підсумки акції «Листи до Святого Миколая», яка відбувається щороку на базі Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».У Хмельницькому в ході акції «Листи до Святого Миколая» ощасливили близько 1000 дітей
Час настав! Підводимо підсумки акції «Листи до Святого Миколая», яка відбувається щороку на базі Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас».
Підготовка до улюбленого дитячого свята розпочалась задовго до визначеної дати. Ще у місяці жовтні діти забажали скласти свої побажання та намалювати малюнки Чудотворцю. А починаючи з листопада, перед працівниками фонду стояло найвідповідальніше завдання – знайти втілювачів дитячих мрій, щоб жодний написаний лист не був забутий чи загублений.
Приємно відмітити, що цьогорічна благодійна ініціатива набула небачених масштабів і змогла ощасливити близько 1000 дітей. Більше того, розширилась «географія» акції. Святий Миколай побував не лише в інтернатних закладах Хмельницької області, але й навідався до діток з Тернопільщини. 17 та 18 грудня зі своїми помічниками Чудотворець завітав в гостини до наступних навчальних установ:
– Городоцький районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів;
– Гримайлівська санаторна школа-інтернат;
– Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр;
– Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство» в Полонному;
– Ізяславська спеціальна школа-інтернат;
– Ямпільська спеціальна школа-інтернат.

У Хмельницькому в ході акції «Листи до Святого Миколая» ощасливили близько 1000 дітей У Хмельницькому в ході акції «Листи до Святого Миколая» ощасливили близько 1000 дітей

19 грудня за сприянням учнів Хмельницького професійного ліцею «Сфери послуг» відбувся заключний концерт, в якому взяли участь підопічні «Карітас Хмельницький». Діти співали пісні, розповідали вірші, розігрували сценки. По завершенні святкового дійства наступив довгоочікуваний момент – вручення подарунків Святим Миколаєм.
В списку здобутків цьогорічного свята і кількість благодійників, які всіляко сприяли здійсненню доброї справи. Ми, в свою чергу, складаємо Вам щиру подяку за допомогу! Діти-сироти; учні, які мають серйозні вади фізичного або розумового розвитку; діти, позбавлені батьківського піклування; вихованці з багатодітних, кризових та малозабезпечених родин – ось кого Ви змогли потішити. Запевняємо Вас їхні очі сяяли щастям! Тут як ніколи актуальні слова: «Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього