У Хмельницькому в приватному гаражі податківці вилучили контрафактні цигарки «Bond» вартістю 90 тисяч гривень
Працівниками сектору протидії незаконному обігу підакцизних товарів Державної фіскальної служби у Хмельницькій області в ході розслідування кримінального провадження встановлено факт зберігання з метою подальшої реалізації фальсифікованих тютюнових виробів з підробленими марками акцизного податку.У Хмельницькому в приватному гаражі податківці вилучили контрафактні цигарки «Bond» вартістю 90 тисяч гривень
Працівниками сектору протидії незаконному обігу підакцизних товарів Державної фіскальної служби у Хмельницькій області в ході розслідування кримінального провадження встановлено факт зберігання з метою подальшої реалізації фальсифікованих тютюнових виробів з підробленими марками акцизного податку.

Організував незаконний бізнес фальсифікованих цигарок тридцятилітній мешканець міста Хмельницького, який у такий спосіб вирішив «заробити гроші».

Втім, у примарні бізнесові плани втрутились оперативні працівники податкової міліції. На підставі спільного наказу «Про посилення контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів та проведення відповідних заходів» та згідно ухвали Хмельницького міськрайонного суду проведено обшук приватного гаражного приміщення, звідки вилучено фальсифіковані тютюнові вироби торгової марки «Bond» з підробленими марками акцизного податку в кількості 6 тисяч пачок, орієнтованою вартістю 90 тисяч гривень.

По даному факту проводиться подальша перевірка, за результатами якої матеріали кримінального провадження будуть направлені до суду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього