У Хмельницькому в рамках експерименту об'єднають ДАІ та патрульну службу
Хоча експеримент, заради якого об\’єднають ці служби, ще не затверджений Прем\’єром ЯценюкомУ Хмельницькому в рамках експерименту об'єднають ДАІ та патрульну службу
Хоча експеримент, заради якого об\’єднають ці служби, ще не затверджений Прем\’єром Яценюком.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України. Колегія МВС затвердила Концепцію першочергових заходів по реформі МВС, а також законопроект щодо реформування ДАІ.

Згідно з документом, Державтоінспекція вже не надаватиме адміністративні послуги, натомість буде впроваджена автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху. Функції ДАІ у населених пунктах виконуватиме патрульна служба міліції. Впроваджуватимуть нововведення з Хмельницької області. Саме у Хмельницькому в рамках експерименту пройде об\’єднання ДАІ та патрульної служби в єдиний підрозділ.

Щоправда, за словами керівника прес-служби обласного управління ДАІ Андрія Лужняка, офіційних документів з цього приводу місцеві даішники ще не отримали.

“Концепцію реформування МВС ще не затвердив прем\’єр-міністр, тому нам не надходило жодного нормативного акта з цього приводу. Як відбуватиметься це об\’єднання, ще не відомо, але ДАІ та патрульна служба міліції стануть одним цілим. Мабуть, це відбуватиметься так: сьогодні міліціонер підтримує порядок на вулиці, а завтра на дорозі, – пояснює Андрій Лужняк. – Такі зміни відбудуться лише у Хмельницькому, а не по всій області. Ще зарано говорити про позитиви чи негативи реформування, але ми станемо на крок ближчими до Європи, це вже добре.”

Реформування МВС передбачає створення сучасного європейського правоохоронного відомства. Згідно з реформою, спостереження за безпекою дорожнього руху стане однією з функцій національної поліції. Звичних даішників у населених пунктах більше не буде. Замість них повинні з\’явитися “універсальні” поліцейські, які патрулюватимуть вулиці, а заодно стежитимуть за безпекою на дорогах.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,