У Хмельницькому вчили купувати прозоро
На семінар завітали фахівці електронних закупівель, які допомагають впроваджувати їх у всій Україні. Експерти вважають, що система повністю виключає корупційну складову та допомагає суттєво економити кошти.У Хмельницькому вчили купувати прозоро
Прозорість для людей, простота для бізнесу, доступність для аналізу та контролю громадськості, оперативність та інше. Це далеко не повний перелік усіх переваг, які дає система ProZorro. Нещодавно Верховна Рада прийняла Закон України „Про здійснення державних закупівель” та регулює відносини, що виникають при проведенні допорогових закупівель товарів, робіт та послуг для належного виконання функцій Мінсоцполітики. Офіційні електронні майданчики для державних закупівель діють в Україні уже більше року. Аби познайомити хмельничан із ProZorro та розповісти розпорядникам бюджетних коштів про переваги закупівель, у міській раді провели навчальний семінар.
На семінар завітали фахівці електронних закупівель, які допомагають впроваджувати їх у всій Україні. Експерти вважають, що система повністю виключає корупційну складову та допомагає суттєво економити кошти. Лише протягом 2015 року на електронних аукціонах вдалося заощадити 12 – 18%. У грошовому еквіваленті це становить більше ніж півмільярда гривень, повідомляє сайт міської ради.
В області більшість електронних аукціонів організовувала «Укрпошта», представництва «Енергоатому» та Міністерство оборони. У місті флагманом із використання е-закупівель є комунальне підприємство «Південно-Західні тепломережі». Із проведених на майже мільйон гривень закупівель вдалося заощадити для міського бюджету 211 тисяч.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього