У Хмельницькому вчили розвивати місто за грантові гроші
Семінар «Можливості залучення грантових коштів на фінансування проектів розвитку міста» зібрав у сесійній залі посадовців структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних підприємств, закладів культури, освіти, соціальних закладів міста та інших зацікавлених.У Хмельницькому вчили розвивати місто за грантові гроші
Семінар «Можливості залучення грантових коштів на фінансування проектів розвитку міста» зібрав у сесійній залі посадовців структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних підприємств, закладів культури, освіти, соціальних закладів міста та інших зацікавлених.
«Оскільки грошей у бюджеті не вистачає на усі потреби містян, ми повинні використовувати інші шляхи, щоб робити життя хмельничан максимально комфортним. Тож написання ґрантових проектів – це один з них», – выдзначила завідуюча відділом енергозбереження та інвестиційної політики Наталія Плеканець.
Заступник завідуючої відділом енергозбереження та інвестиційної політики – завідуюча сектором інвестицій Тетяна Пшедзял розповіла про можливості фінансування проектів, існуючі ґрантові програми та інтернет-ресурси, де публікуються оголошення про грантові конкурси, також розглянули основи написання проектів.
Практичним досвідом поділились запрошені громадські активісти – директор ОГО «Центр стратегічних ініціатив» Наталія Шмурікова та голова ХОМГО «Територія» Андрій Захарко, які мають десятки реалізованих ґрантових проектів за плечима.
Наталія Шмурікова розповіла присутнім, як описати проблему в ґрантовому проекті та пояснила, що може привабити фонд і переконати експертів надати перевагу певному проекту.
Голова ХОМГО «Територія» Андрій Захарко дав практичні рекомендації щодо підготовки грантових проектів. Він розповів про написання ґрантової заявки для отримання коштів на реалізацію проекту “Фестиваль Республіка – мистецька інтервенція в урбаністичний простір міста”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього