У Хмельницькому відбудеться допрем’єрний показ супергеройської стрічки
«Дедпул» – американський фантастичний бойовик, заснований на однойменному персонажі коміксів Marvel.У Хмельницькому відбудеться допрем’єрний показ супергеройської стрічки
Завтра, 10 лютого, вперше за останні 5 років, в кінотеатрі ім. Т.Г.Шевченка відбудеться допрем’єрний показ світового кінохіта \”Дедпул\”.

«Дедпул» (англ. Deadpool) — американський супергеройський фільм, заснований на однойменному персонажі коміксів Marvel. Режисером виступив дебютант Тім Міллер. Це восьмий фільм кіносерії про Людей Ікс. У головних ролях — Раян Рейнольдс, Морена Баккарін, Ед Скрейн, Джина Карано і Ті Джей Міллер.
За сюжетом фільму після експерименту, який надає Вейду Вілсону нові здібності, Вілсон починає полювання на людину, котра ледве його не вбила.

У лютому 2004 року розробку фільму почала компанія New Line Cinema. Однак, у березні 2005 року New Line Cinema виставила фільм на продаж, а 20th Century Fox ним зацікавилась. У травні 2009 року 20th Century Fox найняла сценаристів, а в квітні 2011 року призначила Міллера режисером. Основні зйомки почалися в Ванкувері (Канада) в березні 2015 року.
Вихід «Дедпула» у Північній Америці заплановано на 12 лютого 2016 року.

А у Хмельницькому стрічку подивитися можна вже завтра, 10 лютого, у кінотеатрі ім. Т. Шевченка.
Початок о 19.15.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього