У Хмельницькому відбудеться концерт Могилевської «Спасибі, мамо»

У Хмельницькому відбудеться концерт Могилевської «Спасибі, мамо»
25 листопада співачка виступатиме на сцені обласної філармоніїУ Хмельницькому відбудеться концерт Могилевської «Спасибі, мамо»
25 листопада співачка виступатиме на сцені обласної філармонії.
Всеукраїнський тур Наталі Могилевської «Спасибі, мамо» повторить маршрут, яким співачка вирушила на перші у своєму житті гастролі у 1997 році з програмою «Ла-ла-ла». В його рамках заплановані виступи у більш ніж півсотні українських міст. Хмельницький не стане виключенням: 25 листопада Могилевська презентуватиме свою нову програму, до якої увійшли як нові, так і вже добре відомі пісні, в обласній філармонії. Вартість квитків від 80 до 380 гривень.

Тур «Спасибі, мамо» отримав свою назву від однойменної композиції Наталії Могилевської, над якою вона працювала разом із гуртом «Real O». Як зізнається співачка, робота над цією піснею допомогла їй пережити нещодавню втрату матері. «Під час туру я часто запитую глядачів: «Як давно ви телефонували мамі і казали: «Я тебе люблю»? – розповідає Могилевська. – У цей момент музика у залі тихішає, а я прошу, не відкладаючи на завтра, зателефонувати мамі… Так приємно спостерігати, як люди у природному пориві кажуть: «Алло, мам, слухай, щось давно тобі не телефонувала. Скучила. Як ти там?..» Це те, заради чого організований цей тур».

Залишити відповідь