У Хмельницькому відбудеться концерт польського гурту "VOLOSI"
5 березня у Хмельницькому міському будинку культури відбудеться концерт польського струнного квінтету «VOŁOSI».У Хмельницькому відбудеться концерт польського гурту "VOLOSI"

Концерт відбудеться за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, управління культури і туризму Хмельницької міської ради та Українсько-Польського Центру Поділля.

Концерти польських віртуозів стали доброю традицією в Києві, Івано-Франківську, Ужгороді, Львові, Вінниці та інших містах України. Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.

Музиканти легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у потоки балканських, трансільванських і карпатських мотивів, поєднуючи вишуканість і майстерність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.
Неймовірно емоційні та чуттєві польські віртуози – вперше в Хмельницькому. На концерті будуть представлені композиції з нового альбому “Nomadism”.

Концерт розпочнеться о 19.00. Вхід буде вільним.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього