У Хмельницькому презентують «Абетку мандрівника»
Хмельничани дізнаються, як подружитись з поліцією у Сингапурі чи витримати місяць на Філіппінах.У Хмельницькому презентують «Абетку мандрівника»
Хмельничани дізнаються, як подружитись з поліцією у Сингапурі чи витримати місяць на Філіппінах.
Це та багато іншого цікавого розповість мандрівниця Марія Солодар під час презентації власної книги.
В 23 роки Марія Солодар відвідала понад 40 країн, але вважає це лише початком і планує побувати у всіх куточках світу. За результатом власних подорожей дівчина написала книгу «Абетка мандрівника: детальна інструкція про те, як подорожувати коли і куди забажаєш, незалежно від віку, освіти та статків».

«Також на зустрічі я розповідатиму нюанси організації подорожей, яких не було у книзі, розкажу про свіженьку поїздку Таїланд-Сингапур-Малайзія-Філіпіни-ОАЕ, з якої повернулась кілька днів тому, – обіцяє мандрівниця. – Розкажу, як провести місяць на Філіппінах та не з\’їхати з глузду, як подружитись з поліцією в Сингапурі та як вирішити ситуацію з авіакомпанією, якщо ви прийшли на посадку, а літак вам не виписали».
Також Марія обіцяє поділитися з хмельничанами способами віддаленого заробітку, які допоможуть працювати та подорожувати одночасно.
Зустріч із Марією Солодар відбудеться 26 березня, о 18:30, у приміщенні Хмельницького молодіжного клубу розвитку (вул. Сковороди, 11). Вхід вільний. Додаткова інформація за телефоном 096-945-02-51.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього