У Хмельницькому відбулася акція пам’яті “Хоробрі серця”
Ми, українці, вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни.

У Хмельницькому відбулася акція пам’яті “Хоробрі серця”
Ми, українці, вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни.

Трагедії, яка забрала сотні життів за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передаватися спогади про Героїв Небесної Сотні.

До Дня Героїв Небесної Сотні у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г. Шевченка відбулася акція пам’яті “Хоробрі серця”, єдиний урок пам‘яті, зустріч з учасниками Майдану, які поєднали понад двісті дітей різних шкіл міста.

Читачі поринули у вир 2013-2014 років, переглянули відеоматеріали тих буремних подій, які відбулися у нашій країні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та військових, які боронять єдність та суверенність нашої держави у зоні проведення АТО.

До акції приєднався активний учасник Майдану у Хмельницькому та у Києві Андрій Дрозда. Він розповів дітям про події, які відбувалися на Майдані та, що спонукало його стати одним із учасників Революції Гідності. Повідав про свою активну участь у зоні бойових дій на Сході. Учасники акції згадали наших земляків, які ввійшли до Небесної Сотні. Діти розповідали про своїх рідних та знайомих, які брали активну участь у Майдані.

На зустріч з юними читачами “Усе залежало від нас” також завітала активістка Майдану, волонтерка, голова благодійного фонду “Подих надії нації” – Тетяна Юзепчук. Вона розповіла присутнім дітям про події на Майдані, про відданість та героїзм людей, які відстоювали принципи демократії та свободи. Звернула увагу на важливість доброти, допомоги, співчуття до людей, які потрапили у складні життєві ситуації, а також закликала усіх до єдності заради світлого майбутнього нашої країни.
Доповненням до зустрічей стала книжкова виставка “Майдан –революція українського духу”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього