У Хмельницькому відбулось поминальне богослужіння по всім полеглим за волю України
Як відомо, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України благословив у п’ятницю, 20 лютого 2015 року, у всіх храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату звершити заупокійні богослужіння у пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні.У Хмельницькому відбулось поминальне богослужіння по всім полеглим за волю України
Як відомо, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України благословив у п’ятницю, 20 лютого 2015 року, у всіх храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату звершити заупокійні богослужіння у пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні.

Поминальне богослужіння в м. Хмельницькому, що відбулося в Свято-Андріївському кафедральному соборі Української Православної Церкви Київського Патріархату, очолив Високопреосвященний Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський у співслужінні духовенства єпархії. Разом з Його Високопреосвященством молився командир штабу Громадського Формування «Подільська січ» Юрій Рибак та члені формування, вірні єпархії.

У Хмельницькому відбулось поминальне богослужіння по всім полеглим за волю України У Хмельницькому відбулось поминальне богослужіння по всім полеглим за волю України

Під час поминального богослужіння, Високопреосвященний Владика Антоній звернувся до вірних з жалобним словом, у якому відзначив: «Ми зібралися на поминальне богослужіння не на площі, не біля якогось громадського пам’ятника в місте, а в храмі. Бо сьогодні багато хто з політиків та громадських діячів впадає в великий гріх – використовує світлу та священну пам’ять про героїв у власних політичних інтересах… Але цих людей, що віддали своє життя за Україну, за нас з вами, неможна поділити по політичним або якімсь іншим світським переконанням. Вони були в святій єдності на майдані, і, я вірю, сьогодні разом у Царстві Небесному, у оселях праведників. … Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх, хто по слову Євангелія, «поклав життя за друзів своїх», за Україну, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови наші. Вічна пам’ять героям…».

У Хмельницькому відбулось поминальне богослужіння по всім полеглим за волю України
Поминальні богослужіння відбулися й у інших храмах Хмельницької єпархії УПЦ КП.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього