У Хмельницькому відбувся 25-й Кубок України з бодібілдингу та фітнесу
Ювілейні змагання приймала обласна філармонія.У Хмельницькому відбувся 25-й Кубок України з бодібілдингу та фітнесу
Ювілейні змагання приймала обласна філармонія.

Участь у «битві скульпторів тіл» взяли близько сотні культуристів із різних областей України. Традиційно, найбільше спортсменів приїхали з Київської, Львівської та Черкаської областей. Були серед них, як досвідчені спортсмени, так і ті, хто лише розпочинає свою спортивну кар’єру.

Уперше на змагання приїхав київський десятикласник Костянтин Лисенко. Бодібілдингом спортсмен займається півтора року. На ювілейному Кубку він став другим у розділі «Юніори».

«Починав я з малого, – розповідає школяр, – при зрості метр вісімдесят сім я важив шістдесят кілограмів. Потім став набирати вагу, правильно харчуватися і щодня відвідувати тренажерну залу. У майбутньому я бачу себе в цьому виді спорту».

Організатор і учасник Кубку – хмельничанин Руслан Сідлецький – виступав у двох категоріях: «Майстри віком старші за 40» і в «абсолютці». В обох випадках він здобув срібні нагороди.

Попереду на переможців чекає участь у міжнародних змаганнях. Зокрема, у чемпіонаті Європи в Польщі, він запланований на середину червня, і в чемпіонаті світу. Він відбудеться на початку липня в Італії.

[center]У Хмельницькому відбувся 25-й Кубок України з бодібілдингу та фітнесу
[/center]

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього