У Хмельницькому відбувся другий відкритий турнір з тхеквондо
Більше, краще та сильніше. У Хмельницькому завершився традиційний турнір з тхеквондо – «Олімпійські зірки Поділля». Участь у цьогорічних змаганнях взяло більше півтори сотні спортсменів з 8-ми областей України. Всього на змаганнях було розіграно 80 комплектів медалей у чотирьох вікових групах.У Хмельницькому відбувся другий відкритий турнір з тхеквондо
Більше, краще та сильніше. У Хмельницькому завершився традиційний турнір з тхеквондо – «Олімпійські зірки Поділля». Участь у цьогорічних змаганнях взяло більше півтори сотні спортсменів з 8-ми областей України. Всього на змаганнях було розіграно 80 комплектів медалей у чотирьох вікових групах.

Стати зіркою змагань мріє кожен із цих юних спортсменів. Втім, піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу зможуть далеко не усі. За своєю черговою перемогою з Івано-Франківська до Хмельницького приїхав Богдан Беган. В своїх силах юнак впевнений, адже тхеквондо займається 5 років.

В перерві між поєдинками своїми враженнями від турніру ділиться Богдан Лазарчук. Хлопчик каже, аби вийти до фіналу він провів два поєдинки.

Аби був результат потрібні: кадри, база,інвентар і стабільний календар. Остання умова запевняють в олімпійському комітеті також важлива. Тож, дату проведення турніру «Олімпійські зірки Поділля» приурочили до міжнародного Олімпійського дня.

Як повідомляє \”Екслюзив\”, цьогорічний турнір, за словами організаторів, відбувся на вищому рівні. Приїхало більше учасників, підвищився і їх рівень. Також на турнірі визначили збірну команду області серед юніорів, яка в серпні боротиметься за право представляти нашу державу на чемпіонаті Європи.

За результатами турніру третє командне місце місце між собою розділили львів’яни та франківчани. У них рівна кількість медалей. Другими стали гості зі столиці. 25-ть золотих медалей та перше місце здобули господарі змагань.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього