У Хмельницькому відбувся еко-проект «Генерація Е»
13 лідерів учнівського самоврядування з 7 ПТНЗ міста Хмельницького взяли участь в унікальному освітньому дводенному еко-проекті «Генерація Е»У Хмельницькому відбувся еко-проект «Генерація Е»
У Хмельницькому пройшов тренінг тур, для об’ єднання та розвитку молодих команд кліматичних активістів, які готові втілювати практичні екологічні проекти та творити місто мрії власними руками, який Подільська.info анонсувала раніше.
13 лідерів учнівського самоврядування з 7 ПТНЗ міста Хмельницького взяли участь в унікальному освітньому дводенному еко-проекті «Генерація Е».
Проект відбувся за сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Організаторами освітнього проекту є Українська Молодіжна Кліматична Асоціація за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та Хмельницького молодіжного клубу розвитку.
Під час тренінгів учні мали змогу навчитись створювати команди та ефективно взаємодіяти з учасниками, управляти проектами; розглянули можливі залучення ресурсів та пошук партнерів; отримали знання про енергетичну ефективність та енергозбереження, повідомляють на сайті облдержадміністрації.
Заняття відбувались у Хмельницькому інституті соціальних технологій.
Перший тренінговий день кліматичного турне «Генерація Е» пройшов успішно. Учасники продукували ідеї для трьох проектів. Наступного дня обговорювали втілення їх у життя.
Цікавим моментом між заняттями було те, що учасники брали з собою посуд – тарілку, ложку/виделку та чашку (пластик заборонено, адже це еко-проект) для смачного вегетеріанського обіду, який передбачили організатори проекту.
Учасники переконані, що щоденними простими вчинками однієї людини можна зекономити багато ресурсів природи або хоча б не забруднювати її.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього