У Хмельницькому відбувся фінал обласної Спартакіади серед учнів ПТУ
Участь у спортивному заході, що для нашої області є традиційним, взяли команди з тридцяти чотирьох освітніх установ краю.У Хмельницькому відбувся фінал обласної Спартакіади серед учнів ПТУ
Участь у спортивному заході, що для нашої області є традиційним, взяли команди з тридцяти чотирьох освітніх установ краю. До завершальної частини дійшли двадцять найкращих – переможці зональних етапів.
Спартакіада складалася зі змагань із легкоатлетичного кросу, волейболу та футзалу. До складу команди бігунів входили четверо юнаків і стільки ж дівчат. В ігрових видах спорту участь брали лише хлопці.
У змаганнях з кросу дівчатам треба було пробігти п’ятсот метрів, юнакам – вдвічі більше.
«Було непросто, – ділиться учасниця змагань, майбутній бармен Аліна з Волочиського району, – труднощів додавали повороти й нерівності на асфальті».
Проте, це не завадило дівчині фінішувати першою. Бігунка розповіла, головне правильно розподілити сили, зокрема, не витрачати їх на початку дистанції, а приберегти на кінець.
Правила «золотої середини» дотримувалася переможниця наступного забігу – Богдана з Дунаєвецького району. Дівчина спочатку була всередині, а за кілька метрів до фінішу активізувала свої сили.
У підсумку, переможці були визначені в трьох видах програми Спартакіади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього