У Хмельницькому відкрилася фотовиставка вінничанина Олега УсатюкаЗа допомогою старого фотоапарата та простроченої плівки митець зробив химерні та казкові знімки.За допомогою старого фотоапарата та простроченої плівки митець зробив химерні та казкові знімки.

Вінницький фотохудожник Олег Усатюк вирішив довести, що казка — поруч. Його виставка “Аліса” складається з трьох частин. Перша — чорно-білі сценки буденного життя, друга — “Старокостянтинів” (химерні скульптури Миколи Мазура, якими прикрашено місто), третя — арт-проект “Аліса”, де з погляду казкової дівчинки звичайне життя стає незвичайним.

“Ці знімки зроблені на фотоапарат “Любитель”, який можна купити на базарі за 15 гривень, та прострочену чорно-білу плівку. Втім, недоліки цієї неякісної зйомки перетворюються на переваги: знімки стають незвичними, – розкриває автор свій задум. – Тут немає жодного постановочного фото крім одного, де Аліса фотографує себе у дзеркалі. Моделлю була моя донька”.

У Хмельницькому відкрилася фотовиставка вінничанина Олега Усатюка

Ці фотографії віддруковані вручну за допомогою срібно-желатинового друку та хімічного тонування.

Відкриття виставки перетворилося на справжнє свято. Адже з автором приїхали його друзі — музиканти вінницького гурту “Очеретяний кіт”. Також публіку розважав веселий мім із старим фотоапаратом, який підходив до відвідувачів, ніби то фотографував їх, залюбки позував сам, корчив смішні міни.

У Хмельницькому відкрилася фотовиставка вінничанина Олега Усатюка

Наостанок усі присутні отримали у подарунок календар зі світлинами з архіву музею-студії фотомистецтва.

Фотовиставку Олега Усатюка “Аліса” можна переглянути у музеї-студії фотомистецтва (вулиця Проскурівська, 56) протягом місяця.

У Хмельницькому відкрилася фотовиставка вінничанина Олега Усатюка

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього