У Хмельницькому відкрилася унікальна виставка картин «Єдина країна»

На виставці представлено понад 100 витворів мистецтва засуджених

У Хмельницькому відкрилася унікальна виставка картин «Єдина країна»У Хмельницькому відкрилася унікальна виставка картин «Єдина країна»

Автори – люди, які перебувають за гратами. Такий захід пенітенціарна служба проводить щорічно. На виставці представлено понад 100 витворів мистецтва засуджених.
Хмельницька обласна бібліотека приймає виставку образотворчого мистецтва українських в\’язнів. Експозиція отримала назву «Єдина країна». Переважна більшість робіт – на патріотичну тематику.
Представники влади, які і посприяли в організації виставки, кажуть: ставили за мету довести хмельничанам, що засуджені нічим не відрізняються від решти людей.
На виставці представили 100 творів засуджених, які відбувають покарання в виправних колоніях на Хмельниччині. В обласному управлінні пенітенціарної служби зазначають: ув\’язнені, які мають потяг до мистецтва, можуть вільно записуватися до творчих гуртків.
Виставка триватиме до 26 серпня, працівники пенітенціарної служби запрошують усіх охочих відвідати обласну бібліотеку та помилуватися витворами мистецтва.

Залишити відповідь