У Хмельницькому відкрилася виставка проскурівського маестро гравюри
Виставка приурочена 130-й річниці до Дня народження Георгія Верейського.У Хмельницькому відкрилася виставка проскурівського маестро гравюри
В Хмельницькому обласному художньому музеї відкрили виставку, приурочену 130-ій річниці до Дня народження Георгія Верейського. Роботи хмельницького художника відомі не тільки на Батьківщині. Велика частина його дітищ експонують й в музеях Росії.
Георгій Верейський був різноплановим художником. У своїх роботах митець послуговувався різноманітними техніками. Це – і олія, і акварель, гуаш, пастель, свинець та ксилографія. Майже кожен цей вид привезли показати і хмельничанам.
Найбільше художник малював портрети. Його роботи унікальні тим, що міг за допомогою простого олівця відтворити не тільки риси обличчя, але і риси характеру людини, яку малює.
Чимало з представлених картин та речей Георгія Семеновича музею було передано з особистого сімейного архіву. Їх декілька десятків років тому передала друга дружина художника.
Триватиме виставка до середини вересня, тому подоляни мають досить часу для того, аби встигнути помилуватися творами майстра.

Детальніше – у сюжеті каналу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього