У Хмельницькому відкрилася виставка "З любов’ю до Жінки"
Салон, який створений у 2006 році на честь святкування 750-річчя заснування Львова, є світовим конкурсом та відомою виставкою. Реалізує проект Фотогалерея Юрія Тітовця громадської організації «Галицький Клуб «Інтеграція».У Хмельницькому відкрилася виставка "З любов’ю до Жінки"
Напередодні Міжнародного жіночого дня у музеї-студії фотомистецтва відбулося урочисте відкриття виставки 10-го щорічного Міжнародного Салону-турне художньої фотографії – всесвітньо відомого конкурсу для фотохудожників усіх країн та турне виставок містами України, столицями та великими містами світу. Салон, створений у 2006 році на честь святкування 750-річчя заснування Львова, є світовим конкурсом та відомою виставкою. Реалізує проект Фотогалерея Юрія Тітовця громадської організації «Галицький Клуб «Інтеграція».
Оскільки організатора проекту Юрія Тітовця з поважних причин не було, про Міжнародний салон присутнім розповів директор музею-студії фотомистецтва Костянтин Жданов. Чимало теплих слів і захоплення представленими творами прозвучало від заступника начальника управління культури і туризму Світлани Шевченко, яка завітала до музею-студії фотомистецтва.

У Хмельницькому відкрилася виставка "З любов’ю до Жінки"

“В усі часи саме жінка надихала на творчість усіх митців, і слава Богу, що ця традиція збереглася, у чому переконує нас і ця експозиція. У нашому місті вимальовується певна тенденція, що ми у перші дні весни відкриваємо виставку кращих робіт із Салону Міжнародного конкурсу “З любов’ю до Жінки”. Тому кожен хмельничанин має унікальну можливість – прийти у фотомузей, ознайомитися з роботами знаменитих і професійних фотографів з різних країн світу й отримати позитивні емоції від прекрасної виставки напередодні жіночого свята», – зазначила у вітальному слові Світлана Шевченко.
Кожна з представлених фотографій несе посил любові до жінки – мудрої, з життєвим досвідом, із сяючою красою, яка надихає чоловіків на великі справи. В цьому і полягає ідея Салону.

У Хмельницькому відкрилася виставка "З любов’ю до Жінки"

Виставка у музеї-студії фотомистецтва триватиме впродовж місяця. Усі охочі хмельничани та гості міста матимуть можливість побачити ці унікальні фото.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього