У Хмельницькому відкрили дошку загиблому прикордоннику Дияку
Відкриття пам\’ятного знаку загиблому учаснику АТО прикордоннику Павлу Дияку відбулося сьогодні, 21 листопада, на території Хмельницької школи №1, де він вчився.У Хмельницькому відкрили дошку загиблому прикордоннику Дияку
Відкриття пам\’ятного знаку загиблому учаснику АТО прикордоннику Павлу Дияку відбулося сьогодні, 21 листопада, на території Хмельницької школи №1, де він вчився. Згадати подвиг військовослужбовця, висловити співчуття та вдячність родині Павла прийшли його друзі, знайомі, однослужбовці, представники влади, учні школи та просто небайдужі хмельничани, повідомляють на сайті облдержадміністрації. Дошку прикордоннику відкрили його дружина та діти.
Прикордонник загинув 12 липня 2014 року у районі села Маринівка, що на Донеччині. Його БТР підірвався на фугасній міні. Відтепер пам’ятний знак на стіні школи розповідатиме і нагадуватиме, якою ціною здобувається право вільно жити у своїй країні.
«Ми маємо нести пам\’ять про людей, які віддали своє життя за нас, своїм прикладом показали вірність державі та народові. Усе життя вони мають бути в наших серцях. Своїми добрими справами, єдністю ми повинні показувати, що їх не забуто, що їхнє життя втрачене не дарма», – сказав голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний.
У Хмельницькому відкрили дошку загиблому прикордоннику Дияку
«Сьогодні прикордонники гідно виконують службові обов’язки в зоні проведення антитерористичної операції, показуючи при цьому відданість народу України та патріотизм. По всій лінії розмежування упродовж 560 кілометрів ми здійснюємо охорону, – розповідає ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олег Шинкарук. – Не повернулися зі зони АТО 67 прикордонників, 7 загиблих військовослужбовців – випускники академії. Серед них Павло Дияк, який не задуючись, пішов у числі перших на захист нашого кордону, коли почалася російська агресія. Але, на жаль, 12 липня минулого року він загинув у результаті підриву фугаса. Світла пам\’ять Герою».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього