У Хмельницькому відкрили літературний майданчик
Літо – радісна і весела пора, час, коли можна відпочивати, подорожувати, пізнавати себе і світ навколо. Проте, у бібліотеці в цей час не до відпочинку.У Хмельницькому відкрили літературний майданчик
Літо – радісна і весела пора, час, коли можна відпочивати, подорожувати, пізнавати себе і світ навколо. Проте, у бібліотеці в цей час не до відпочинку. 2-го червня на майданчику біля центральної бібліотеки відбулося відкриття літнього майданчика «Книжковий майданчик запрошує…». Вже стало гарною традицією розпочинати літо з книги під відкритим небом, адже бібліотекарі пропонують своїм користувачам найцікавіші літературні новинки, а також – конкурси, вікторини, ігри, найрізноманітніші розваги. Про це повідомляють на сайті міської ради.
«Я вперше відвідав літературний майданчик. Мені дуже сподобалось! З великим бажанням і захопленням брав участь у різних конкурсах і вікторинах та навіть виграв приз – цікаву книжку. Сьогодні я став читачем цієї бібліотеки» – поділився враженнями учень 5-В класу НВО №5 Роман Рехліцький.
Працівники центральної міської бібліотеки запрошують хмельничан завітати до бібліотеки і отримати задоволення та гарний настрій. У бібліотеці можна читати, малювати, спілкуватися через Інтернет, грати в ігри і гарно проводити свій час.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього