У Хмельницькому відкрили меморіальну дошку Олександру Співачуку
Сьогодні у Хмельницькій спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО, хмельничанину Олександру Співачуку. У цій ЗОШ герой навчався з 1989 до 1999 року.У Хмельницькому відкрили меморіальну дошку Олександру Співачуку
Сьогодні у Хмельницькій спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО, хмельничанину Олександру Співачуку. У цій ЗОШ герой навчався з 1989 до 1999 року.
Директор школи Микола Вересюк, який три роки був класним керівником Олександр Співачука, зазначив, що встановлення цієї дошки – це дань школи та пам’ять про їх учня.
На відкритті меморіальної дошки були присутні також колеги-правоохоронці, побратими з батальйону “Миротворець”, друзі та близькі, повідомляє НГП.

Довідка. З 2005 року Олександр Співачук працював у органах внутрішніх справ. У Хмельницькому Південно-Західному відділі міліції пройшов шлях від помічника дільничного інспектора до помічника начальника відділу з кадрового забезпечення. З травня 2014 року Олександр Співачук добровільно перебував у батальйоні патрульної служби поліції “Миротворець”. Брав безпосередню участь в охороні правопорядку в Слов’янську, Дзержинську, в районі Горлівки та інших населених пунктах Донецької області.

З 23 жовтня 2013 до 28 серпня 2014 року перебував у Іловайську, захищав від кадировців залізничне депо. 29 серпня прикривав відхід із міста поранених побратимів. До січня 2015 року вважався зниклим безвісті. Як невідомий захисник Вітчизни був похований у м. Дніпропетровськ.

Ідентифікований внаслідок експертизи ДНК. 25 січня 2015 року перепохований на Алеї Слави, міського кладовища у Раково.

9 квітня 2015 року Указом Президента України №213/2015 Співачук О.В. нагороджений орденом «За мужність» III ст. (посмертно).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього