У Хмельницькому відкрили найбільший спортивний комплекс
У Хмельницькому відкрили єдиний в Україні спортивний комплекс європейського рівня з важкої атлетики.У Хмельницькому відкрили найбільший спортивний комплекс
У Хмельницькому відкрили єдиний в Україні спортивний комплекс європейського рівня з важкої атлетики. Новий спортивний комплекс «Епіцентр» відтепер знаходиться на вулиці Чорновола. В урочистому відкритті взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Президент Національного Олімпійського Комітету України Сергій Бубка, президент Федерації важкої атлетики України Олександр Герегиа та відомі спортсмени-важкоатлети. Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний також прийняв участь у відкритті споруди та подякував сім\’ї меценатів, які фінансують спорт і думають про оздоровлення нації. Спортивний комплекс площею близько 1000 кв.м має найбільший в Україні зал з важкої атлетики та стане основним центром олімпійської підготовки українських спортсменів.
У Хмельницькому відкрили найбільший спортивний комплекс
Відомо також, що Олександр Герега запланував збудувати не один спортклуб – восени «Епіцентр» планує відкрити третій аналогічний спортивно-оздоровчий комплекс у Кам’янці-Подільському. Від сьогодні кожен бажаючий може відвідати тренажерний зал та зал важкої атлетики.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього