У Хмельницькому відкрили персональну виставку робіт фотографа Максима ГребилюкаВідвідувачів запрошують подивитися на щирі посмішки та сльози радості подружніх пар на весільних фотографіях.Відвідувачів запрошують подивитися на щирі посмішки та сльози радості подружніх пар на весільних фотографіях.

– Я захоплююсь фотографіями з дитинства. Тоді, коли мене, як і усіх малюків, приваблювало червоне світло з ванної кімнати, де батьки робити фотографії, – каже Максим Гребилюк. – Фотоапарат у мене є вже шість років. Три роки тому я почав робити знімки більш професійно, але досі ще не навчився цього робити.

Більшість фотографій 25-річного хмельничанина Максима Грибилюка зроблені під час весіль.

– Коли я почав фотографувати весілля, я навіть не підозрював, що для цього треба мати мозок, – каже митець. – Тепер для мене найважливіше в житті – навчитись передавати настрій весілля, який буде захоплювати подих не одного покоління. Мені подобається бачити щирі посмішки та сльози щастя на обличчях. Я вважаю вже своїм обов’язком не залишити пару без цих кадрів у такий день.

У Хмельницькому відкрили персональну виставку робіт фотографа Максима Гребилюка

Крім весільних фото, чоловік займається портретною та фешн зйомкою. Але робить її просто для себе, втілюючи те, що йому подобається. Так само фотограф і не намагається бути на когось схожим у своїй творчості.

– Раніше я постійно хотів наслідувати когось, і це дуже велика помилка. Я переглядаю роботи дуже багатьох фотографів, багато хто мені подобається, але це лише для того, щоб брати натхнення, вчитись і бути собою, творити те, що в душі, – каже Максим Гребилюк. – На творчість мене надихає моя дружина, фотографи, люди, бажання. Найбільше, напевне, – бажання та ціль. Коли є ціль, то немає часу задумуватись над музами, а просто береш і фотографуєш, бо воно виходить з середини.

Фотографія для чоловіка – це більше творчість, ніж спосіб заробити гроші.

– Але оскільки, я більше ніде не працюю, а заробляю лише на фото, то можна сказати, що на другому місці у мене комерція. Саме фото як комерцію я не розглядаю, бо вона далека від творчості. Я прагну розвиватись для того, щоб цінували мою творчість, а не «штампувати» все підряд, щоб заробляти більше, – каже митець. – Тому я продовжую вчитися фотографувати, фотографую і вдосконалююся. Хочу пофотографувати весілля в Англії і провести зйомку для журналу Vogue.

Кращі весільні фотографії Максима Гребилюка можна подивитися у приміщенні кінотеатру «Мультиплекс» у торгівельно-розважальному центрі «Оазис». Вхід вільний. Виставка діє до 28 лютого.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього