У Хмельницькому відкрили виставку ікон на склі у поєднанні із сучасною фотографією
Такий синтез минулого та сучасного провели двоє талановитих авторів – художниця Тетяна Цимбарецька та фотограф Оксана ШевчукУ Хмельницькому відкрили виставку ікон на склі у поєднанні із сучасною фотографією
Непересічна подія для Хмельницького – виставка ікон на склі у поєднанні із сучасною фотографією відкрилася вчора на 2 поверсі у ТРЦ \”Оазис\”.
Ви запитаєте: як може поєднатися народна ікона із сучасною фотографію? Такий синтез минулого та сучасного провели двоє талановитих авторів – художниця Тетяна Цимбарецька та фотограф Оксана Шевчук, втіливши в реальність творчу сентенцію про зв\’язок правічної пам\’яті із сучасною свідомістю. Все це роздивитесь у \”Вікнах, що змінюють\”, які відкриті для всіх до 10 січня 2016 року.
Творчість, осяяна чистотою, глибока зануреність у національну культуру, традицію, духовність – ось основні характеристики робіт художниці Тетяни Цимбарецької.
\”Прекрасна атмосфера, яка наповнила експозицію, окрилила всіх присутніх. Завдячуючи неймовірним \”Ладовицям\”, які виконали старовинні псалми та народні пісні, вдалося потрапити у сиву давнину і відчути гордість за рідну землю, за те, що ми українці!
Щиро дякую Тетяні за можливість провести цей чудовий захід і доторкнутися до магії мистецва, сповнити серце позитивом і любов\’ю до рідної землі та співвітчизників.\” – коментує захід Юлія Ростоцька на своїй сторінці у фейсбук.

У Хмельницькому відкрили виставку ікон на склі у поєднанні із сучасною фотографієюУ Хмельницькому відкрили виставку ікон на склі у поєднанні із сучасною фотографією

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього