У Хмельницькому відкрили власний "ВСЕСВІТ"
Новий мікрорайон у Хмельницькому: городянам презентували «ВСЕСВІТ».У Хмельницькому відкрили власний "ВСЕСВІТ"
Новий мікрорайон у Хмельницькому: городянам презентували «ВСЕСВІТ».

Місто у місті: у Хмельницькому відкрили власний «ВСЕСВІТ». Житловий комплекс із такою назвою містянам представили у суботу. 192 новесеньких квартири уже знайшли своїх власників. Для них сьогодні забудовники шукають охочих сусідів. Адже, у їх планах – забудова цілого мікрорайону із власною інфраструктурою. Дитячий садочок, школа, торгові центри, продуктові магазини, спортивні та ігрові майданчики і навіть парк. Усе це – не пустопорожні обіцянки, а частина нового генерального плану обласного центру, відповідно до якого і будують мікрорайон. Наразі тут уже відкрили три нових вулиці – Лесі Українки, Січових Стрільців та Джахара Дудаєва. Першому Президенту Чеченської республіки Ічкерія на новозведеному будинку встановили меморіальну дошку. Забудовник переконує, ця справа – не випадкова. Адже він – великий друг української держави та народу, який, як і ми сьогодні, свого часу боровся з російсько-фашистськими загарбниками за що і був підступно вбитий.

Знайомтеся, це – Костянтин. Чоловік – один із тих, хто житиме у власному «ВСЕСВІТІ». Він – щасливий власник квартири в новому житловому комплексі. Каже, перед тим, як вкласти у будівництво помешкання оббігав чимало забудовників. Адже у місті із ними – проблем вистачає.

Квартирою пан Костянтин, каже, задоволений. Ще більше тішить мікрорайон, у якому розташований будинок – подалі від міської суєти. Розбудовувати його лише починають. Утім, тут вже – зручна транспортна розв’язка і купа соціальних благ у планах. Усі вони – не надумані забудовником, а внесені у генеральний план обласного центру, відтак – реальні.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”,найближчим часом влада міста обіцяє облаштувати тут садочок та школу. А забудовник зобов’язується поставити ігрові та спортивні майданчики, обладнати велосипедні доріжки і створити парк. Простіше кажучи, власна інфраструктура мікрорайону забезпечена. Усе – нове. І навіть вулиці. На території їх буде три – Лесі Українки, Січових Стрільців та Джахара Дудаєва. Чеченський національний герой поруч із українськими опинився не випадково. В часи, коли Україна бореться за свою незалежність із країною-агресором – Росією, його послідовники воюють пліч-о-пліч з українськими солдатами.

Усі ці чоловіки – чеченці, утім, воюють у зоні АТО на боці України. Казбек, до прикладу, наразі вивчає українську мову і ходить в українській вишиванці. Каже ,в такий спосіб, ще раз виражає повагу українському народу.

У знак шани та подяки чеченському народу на території житлового комплексу «ВСЕСВІТ» відкрили ще й меморіальну дошку першому Президенту Чеченської республіки ІчкеріяДжахару Дудаєву. Пан Костянтин, який проживає на вулиці, названій на честь чеченського героя переконаний, це – гарна справа.

Будинки на вулиці Джахара Дудаєва – не останні. У планах забудовника – зведення іще кількох об’єктів. За шестиповерхівками вже незабаром з’являться десятиповерхівки.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту