У Хмельницькому відкрито реабілітаційний центр «Світоч»
При римо-католицькому храмі парафії Христа Царя Всесвіту розпочав діяльність реабілітаційний центр «Світоч». Фахівці центру надають допомогу тим, хто перебуває в стресовому стані в зв’язку із ситуацію в країні: вимушеним переселенцям, волонтерам, лікарям, соціальним працівникам, родичам та близьким мобілізованих, пораненим, військовим, усім постраждалим через агресію сусідньої держави. Надаються консультації реабілітологів з відновлення після поранень та пережитих стресових ситуацій.У Хмельницькому відкрито реабілітаційний центр «Світоч»
При римо-католицькому храмі парафії Христа Царя Всесвіту розпочав діяльність реабілітаційний центр «Світоч». Фахівці центру надають допомогу тим, хто перебуває в стресовому стані в зв’язку із ситуацію в країні: вимушеним переселенцям, волонтерам, лікарям, соціальним працівникам, родичам та близьким мобілізованих, пораненим, військовим, усім постраждалим через агресію сусідньої держави. Надаються консультації реабілітологів з відновлення після поранень та пережитих стресових ситуацій.
Допомогу можна отримати в таких напрямках:
– фізична реабілітація – відновлення рухів у пошкоджених кінцівках засобами лікувально-профілактичної фізкультури, масажу, арт-терапії;
– соціальна адаптація та підтримка, а саме: індивідуальні бесіди та робота в групах підтримки;
– соціально-педагогічна реабілітація дітей та родин за допомогою арт-терапії (аніматерапія, казкотерапія), методу символдрами, методики Шапіро, авторських методик відновлення.
Також до співпраці запрошуються спеціалісти-лікарі, реабілітологи, психологи, психотерапевти, тренери та інструктори з ЛФК, масажисти, фізіотерапевти, волонтери та усі охочі допомогти.
Реабілітаційний центр «Світоч» знаходиться в приміщені костелу Христа Царя Всесвіту, за адресою: проспект Миру, 55.
Додаткову інформацію можна отримати у координаторів центру за телефонами: (067)265-89-15 та (097)071-70-69.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього