У Хмельницькому відкриється виставка соціального плакату
На виставці буде представлено понад 40 плакатів, присвячених темі війни та миру.У Хмельницькому відкриється виставка соціального плакату
16 лютого у музеї історії міста Хмельницького (вул. Проскурівська, 30) о 16/00 відбудеться відкриття виставки соціального плакату учнів Хмельницької дитячої художньої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Україна на шляху до свободи».
На виставці представлено понад 40 плакатів, присвячених темі війни та миру. Роботи демонструють дитячий погляд на події Майдану – Революції Гідності, на вступ України до Європейського союзу, їхнє бачення війни на сході України і щире прагнення миру не лише в Україні, а й у всьому світі. Роботи малювалися протягом 2014 – 2015 років.
Як і їх автори, ці роботи різні і за манерою виконання, і колористикою, а також змальованими образами, рівнем майстерності, заглиблення в тему та її розкриттям, проте всі вони щирі та надзвичайно патріотичні. Юні художники усвідомлюють, що саме їм, нашим юним сучасникам, випадає доля ростити і плекати нашу молоду державу в мирі і злагоді, без воєн і розбрату, без сепаратистів і різних зайд, без зазіхання на нашу свободу і незалежність, державу, ім’я якій – Україна!
Запрошуємо хмельничан та гостей міста відвідати патріотичну експозицію.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього