У Хмельницькому «відмили» бюджетні кошти на ремонті лазні
У Хмельницькому понад 50 років у комунальній лазні №1 відпочивали і зустрічалися для спілкування сотні містян. Утім торік єдину у місті парну, де люди могли оздоровитися за помірною ціною, закрили на ремонт. Обіцяли відновити роботу лазні ще до нового року, втім вона не працює і досі. У Хмельницькому «відмили» бюджетні кошти на ремонті лазні
У Хмельницькому понад 50 років у комунальній лазні №1 відпочивали і зустрічалися для спілкування сотні містян. Утім торік єдину у місті парну, де люди могли оздоровитися за помірною ціною, закрили на ремонт. Обіцяли відновити роботу лазні ще до нового року, втім вона не працює і досі.

Про це журналістам «Народного контролю» розповіли хмельничани, які десятиліттями були постійними відвідувачами лазні.

«Хто на зиму ремонтує котли? Нам сказали, що лазня не працюватиме лише кілька місяців, а насправді все затягнулося майже на рік», – поскаржився хмельничанин Володимир Броніславович.

«Я підтримував здоров’я у цій лазні. Зараз доводиться ходити в іншу парну, але вона значно менша, не розрахована на велику кількість клієнтів – у ній не можливо вдосталь попаритися», – зауважив хмельничанин Сергій Степанович.

Разом із журналістами «Народного контролю» чоловіки звернулися до директора оздоровчого закладу Адама Самкова. Той продемонстрував замінені котли, частковий незавершений ремонт. Також констатував, що не знає, коли лазня знову запрацює.

«Працівники лазні зараз без роботи і без прибутків. На зарплату коштів не маємо. Готові хоч сьогодні почати працювати, але нема дозволу», – розповів Адам Самков.

Після втручання активістів та журналістів «Народного контролю» у лазню прибула спеціальна комісія. На місці з’ясували, що котли, на які з бюджету міста ще на початку 2014 року було виділено значну суму коштів, так і не доробили. Також вияснилося, що несучі конструкції закладу в аварійному стані.

«Маємо технічний звіт стану будівельних конструкцій лазні, який замовила міська рада минулого року перед початком реконструкції. Експертним висновком зазначено, що несучі конструкції приміщення лазні потребують капітального ремонту», – повідомив заступник міського голови ХмельницькогоАндрій Капур.

Куди чиновники не стежили за ремонтом, який проводився за бюджетні кошти, з’ясовуватимуть через службові розслідування. Їхні результати стануть відомими через місяць.

«За моїм наказом створено робочу групу, яка розслідує стан проведення капітального ремонту і реконструкції лазні. Буде оцінено і роботу керівництва комунального підприємства і людей, які відповідали за дану реконструкцію», – пообіцяв в. о. хмельницького міського голови Костянтин Чернилевський.

Як зазначають міські чиновники, комунальна лазня обов’язково запрацює, втім не раніше, аніж через півроку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього