У Хмельницькому відмінили Автопробіг з нагоди Дня Соборності через загиблих на ГрушевськогоРада закликає: «Всі на Київ!».[/b]Сьогодні вранці активісти зібралися на Майдані Незалежності у Хмельницькому, аби взяти участь в автопробігу з нагоди Дня Соборності України. Але тема розмов була одна: загиблі на вул.Грушевського у столиці.Рада закликає: «Всі на Київ!».

Сьогодні вранці активісти зібралися на Майдані Незалежності у Хмельницькому, аби взяти участь в автопробігу з нагоди Дня Соборності України. Але тема розмов була одна: загиблі на вул.Грушевського у столиці.

«Рубікон перейдено, назад вороття нема», – лунало з уст людей, багато жінок плакали.

Зрештою з’явився очільник обласної «Батьківщини» Валерій Лєсков і оголосив, що є спільне рішення – ніяких акцій не проводити, всім їхати на Київ. Одразу ж відправили з площі мікроавтобус з чоловіками у столицю. Там же, на майдані Незалежності постійно формуватимуть транспорт у Київ.

Депутати Хмельницької міської ради, які мали їхати на акцію, розповіли, що скликатимуть позачергову сесію. За словами секретаря міськради Костянтина Чернилевського, ймовірно, вона відбудеться в п’ятницю, 24 січня.

За матерыалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього