У Хмельницькому відмовилися від нагородження кращих спортсменів
Традиційне відзначення атлетів та їх наставників, яке відбувалось наприкінці кожного року, в 2014 не відбудетьсяУ Хмельницькому відмовилися від нагородження кращих спортсменів
Традиційне відзначення атлетів та їх наставників, яке відбувалось наприкінці кожного року, в 2014 не відбудеться. Відмовитись від нагородження спортсменів, тренерів та фахівців фізичної культури вирішили в управлінні молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.
Не збираються відмовлятись від нагородження кращих спортсменів області у місцевому відділенні Національного олімпійського комітету України. Його представники запевняють, що для спортсменів, які займаються олімпійськими видами спорту, отримувати нагороди завжди справа корисна та приємна.
Рішення щодо нагородження кращих спортсменів та тренерів з олімпійських видів спорту прийняли під час засідання виконкому Хмельницького обласного відділення НОКу. За їхньою версією найкращою спортсменкою області стала нетішинська фехтувальниця Галина Пундик, яка цьогоріч стала бронзовою призеркою чемпіонатів світу та Європи з фехтування на шаблях в команді серед жінок у складі збірної команди України.

Не було цьогоріч тріумфаторів і серед чоловіків. Кращий результат за версією НОКу показав 19-ти річний веслувальник – Павло Алтухов, який посів 4 і 5 місця серед чоловіків на чемпіонаті світу.
Окрім спортсменів, обласне відділення планує нагородити і заслужених тренерів України Валерія Штурбабіна та Сергія Жиляєва.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього