Місцезнаходження кримінального авторитета на прізвисько Зураб встановили працівники управління по боротьбі із організованою злочинністю. Злочинця тривалий час розшукували правоохоронці однієї з країн СНД. У Хмельницькому відомий кримінальний авторитет нарешті потрапив до рук правоохоронцівМісцезнаходження кримінального авторитета на прізвисько Зураб встановили працівники управління по боротьбі із організованою злочинністю. Злочинця тривалий час розшукували правоохоронці однієї з країн СНД.
У себе на батьківщині чоловіка оголосили у розшук ще з 2001 року. На його рахунку чимало важких злочинів: організований розбій та викрадення автомобіля із застосуванням насильства. За кожне з цих кримінальних правопорушень передбачено до 15 років позбавлення волі, тому тамтешній суд постановив взяти підозрюваного під арешт, що і змусило його втекти до сусідньої держави.
В Україні іноземний гастролер теж встиг наслідити, вчинивши крадіжку і розбій. Наразі він перебуває у слідчому ізоляторі. Українські правоохоронці вирішують питання щодо екстрадиційного арешту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього