У Хмельницькому вдруге відкрилася виставка Міжнародного Салону художньої фотографії
У музеї-студії фотомистецтва відбулося відкриття наймасштабнішого фотопроекту в Україні – «Фотовернісаж на Покрову, 2006-2015».У Хмельницькому вдруге відкрилася виставка Міжнародного Салону художньої фотографії
У музеї-студії фотомистецтва відбулося відкриття наймасштабнішого фотопроекту в Україні – «Фотовернісаж на Покрову, 2006-2015», повідомляють на сайті міської ради.
Фотовернісажу виповнилося 10 років. За цей період понад 50 тисяч світлин надійшло на конкурси для розгляду членами журі з Італії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Молдови, Румунії, Росії, Індії, України. Гран-Прі – бронзова статуетка «Птах, що летить» «відлітала» до Ірландії, Італії, Німеччини, Аргентини, Китаю, Гонконгу, Сінгапуру, Австралії, а цьогоріч вдруге за 10 років «оселилася» в Україні. Понад 750 нагород, медалей, дипломів вручено авторам кращих світлин. Географія учасників – країни всіх континентів світу.
В експозиції виставки представлено по декілька світлин з кожного року Фотовернісажу. Організатор фотосалону – заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, рівненчанин Олександр Харват.
На урочисту церемонію відкриття фотовиставки завітав заступник міського голови Григорій Давиденко.
Вітаючи присутніх поціновувачів фотомистецтва з приємною подією, заступник міського голови відзначив високий рівень майстерності авторів представлених в експозиції виставки робіт.

У Хмельницькому вдруге відкрилася виставка Міжнародного Салону художньої фотографії У Хмельницькому вдруге відкрилася виставка Міжнародного Салону художньої фотографії

“Радий тому, що вдруге до нашого міста, до музею-студії фотомистецтва завітала прекрасна виставка “Фотовернісаж на Покрову”. У нас також є чудові фотомитці, які неодноразово брали участь і перемагали у щорічному міжнародному фотосалоні. Знаю, що здобути перемогу у цьому престижному фотоконкурсі дуже важко. Ще раз переконуюсь у тому, що міська влада не помилилася з вибором, створюючи музей-студію фотомистецтва, аналогів якому немає в Україні” – зазначив Григорій Михайлович.
Заступник міського голови побажав організатору виставки Олександру Харвату творчої наснаги та подальших успіхів. За активну участь у виставках та з нагоди відкриття ювілейної виставки Міжнародного Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову” рівненчанин Олександр Харват отримав від Хмельницької міської ради подяку та подарунок.
У свою чергу Олександр Харват подарував міській раді каталог найкращих фотографій конкурсу. Такі ж подарунки отримали хмельницькі фотомитці Сергій Аніськов та Сергій Зисько, які брали участь в останньому «Фотовернісажі на Покрову».
“Фотовернісаж проводиться уже вдесяте. Вперше він був проведений у 2006 році. Протягом десяти років він значно розширив свою географію, представлені усі континенти світу. Загалом за десять років до нас надійшло 50 тисяч світлин з багатьох країн світу, – розповів організатор фотосалону, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, рівненчанин Олександр Харват. – Фотосалон дає поштовх багатьом авторам, особливо українським, до подальшого розвитку. Вони стають впевненими у своїх силах і досягають потім значних успіхів”.
Хмельницький музей-студія фотомистецтва запрошує усіх охочих хмельничан та гостей міста долучитися до прекрасного світового мистецтва й отримати позитивні емоції від представлених високопрофесійних фоторобіт. Виставка експонуватиметься впродовж місяця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього