У Хмельницькому відвідувачі бару потрощили майно і відмовилися платити Молодики тривалий час відпочивали в барі, а близько четвертої ранку для підсилення розваг почали псувати майно закладу. За завдані збитки хулігани категорично відмовлялися розраховуватися.Молодики тривалий час відпочивали в барі, а близько четвертої ранку для підсилення розваг почали псувати майно закладу. За завдані збитки хулігани категорично відмовлялися розраховуватися.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Зарічанського відділу міліції, працівників ДСО та наряд групи затримання. Хуліганів намагалися доправити у відділок міліції, але ті почали поводитись агресивно: штовхали міліціонерів, розмахувати руками й хотіли втекти з місця події.

– Бешкетників затримали. За мить на їх зап’ястях замкнулися кайданки. Молодиків доставили на експертизу до медичного закладу для з’ясування стану алкогольного сп’яніння, а згодом – до відділку міліції, – розповіла речник управління Державної служби охорони в Хмельницькій області Альона Шибунько.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього