У Хмельницькому відзначили кращих дитячих міліціонерів
Цьогоріч служба кримінальної міліції у справах дітей відзначає 20-річчя з дня створення.У Хмельницькому відзначили кращих дитячих міліціонерів
Цьогоріч служба кримінальної міліції у справах дітей відзначає 20-річчя з дня створення. Із цим святом чотирьох кращих представників підрозділу привітав в.о. міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

У секторі кримінальної міліції у справах дітей Хмельницького міського відділу міліції та його територіальних підрозділах працює 18 оперуповноважених. Усі вони — не лише фахівці з вищою юридичною освітою, а й психологи та педагоги, які щоденною працею допомагають неповнолітнім членам суспільства стати на правильний шлях.
З початку року правоохоронцями цього підрозділу у Хмельницькому розкрито 41 кримінальне правопорушення, проведено дві сотні профілактичних виступів у навчальних закладах міста, знайдено та повернуто батькам 14 неповнолітніх, які втекли з дому.
Перед початком сесії міської ради найкращих працівників привітав в.о. Хмельницького міського голови Костянтин Чернилевський. Він побажав правоохоронцям здоров’я, наснаги в роботі, успіхів та мирного неба, зауваживши, що їхня робота надзвичайно важлива та потрібна суспільству.

— Діти — це майбутнє нашої держави, — зазначив Костянтин Іванович. — Задача кожного з нас, а особливо працівників цієї служби, зробити все, аби допомогти молоді не стати на хибний злочинний шлях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього