У Хмельницькому відзначили річницю визволення міста
25 березня 1944 року Проскурів був визволений від нацистських окупантів.У Хмельницькому відзначили річницю визволення міста
25 березня 1944 року Проскурів був визволений від нацистських окупантів. Вчора, у день 72-ої річниці визволення міста Хмельницького, на військовому кладовищі відбулася панахида за загиблими воїнами-визволителями та церемонія покладання вінків і квітів.

Покласти квіти до пам’ятників та обелісків на честь визволителів рідної землі прийшли Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, секретар міської ради Михайло Кривак, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови облдержадміністрації Василь Процюк, ветерани Другої світової війни, депутати обласної та міської рад, представники духовенства, керівники підприємств, установ та організацій міста й області, громадськість міста, повідомляє сайт Хмельницької міської ради.

У Хмельницькому відзначили річницю визволення міста

Вшанували також пам’ять сучасних героїв – тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності та обороняючи Україну від російських агресорів.

Цього дня вдячні хмельничани також поклали квіти до меморіального комплексу “Вічний вогонь”, Меморіалу слави, інших місць поховань героїв-визволителів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього