У Хмельницькому відзначили Всесвітній день поезії
Із музою у серці. У Хмельницькій обласній бібліотеці імені Миколи Островського зустрічали Всесвітній день поезії. Хоч і відзначатимуть його 21 березня, однак хмельничани: досвідчені поети та юні слухачі, вже доєдналися до світу прекрасного на літературних читаннях.У Хмельницькому відзначили Всесвітній день поезії
Із музою у серці. У Хмельницькій обласній бібліотеці імені Миколи Островського зустрічали Всесвітній день поезії. Хоч і відзначатимуть його 21 березня, однак хмельничани: досвідчені поети та юні слухачі, вже доєдналися до світу прекрасного на літературних читаннях.

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі. Цими словами Ліни Костенко стартували ліричні читання в головній бібліотеці нашого краю. До речі, саме сьогодні у однієї із найбільш знаних поетес України 85-тий день народження. Організатори заходу певні, поціновувачі творчості поетеси люди достойні.

І таких на Хмельниччині чимало.
Один із найвідоміших сучасних поетів Хмельниччини Віталій Міхалеський теж завітав на читання. Каже аби переконати молодих авторів не ховати свій талант і працювати над собою без упину.

У кожного автора є свій секрет творення віршів. Своїм – подільський лірик ділиться із нами. Каже найкращий час для творчості три години між першою та четвертою ночі.

Своїх віршів Олександр поки що не пише, однак вправно декламує чужі. Цього місяця дев’ятикласник переміг у конкурсі читців шевченкової поезії – за вірш «Юродивий».
Чи творити власну, чи зачитуватися чужими поетичними рядками – значення не має, адже поезія здатна творити справжні дива.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього