У Хмельницькому виділять мільйон на «громадський бюджет»
Маються на увазі кошти, які будуть спрямовані на співфінансування ініціатив громади, котрі сприятимуть покращенню якості життя хмельничан та його гостей.У Хмельницькому виділять мільйон на «громадський бюджет»
Презентуючи бюджет розвитку на 2016 рік, керівництво обласного центру задекларувало виділення мільйона гривень на реалізацію ініціатив громади міста. Маються на увазі кошти, які будуть спрямовані на співфінансування ініціатив громади, котрі сприятимуть покращенню якості життя хмельничан та його гостей. Виділення таких цільових коштів – це нововведення і поки що відбуватиметься у вигляді експерименту. Якщо за підсумками першого півріччя він виявиться вдалим, місто додатково готове виділити на нього в ході перегляду бюджету за підсумками першого півріччя у 10 разів більше коштів платників податків, запевняє Олександр Симчишин.
Поки що це лише проект. Для того, аби він став реальністю, за нього мають проголосувати більшість депутатів міської ради на черговій сесії, яка відбудеться 16 березня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього